هدایا

توصیه های مرجعیت شیعه آیت الله العظمی شیرازی مد ظله العالی در پی شیوع ویروس کرونا

مرجعیت شیعه آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی مدظله، در پی شیوع بیماری کرونا، توصیه هایی برای مومنين جهان بیان فرمودند.

به گزارش شیعه ویوز، به نقل از یکی از مسئولین دفتر معظم له، آیت الله العظمی شیرازی دام ظله در  ضمن تاکید بر رعایت مسائل بهداشتی فرمودند: بنده به حسب وظیفه با توسل به درگاه إلهی و طلب شفاعت از ائمه اطهار علیهم السلام و در نمازهاى هر روز، دعاگوی مومنان در سراسر جهان هستم و به نیابت از آنان صدقه پرداخت نموده و از خداى منان مسئلت دارم كه هرچه زودتر این بلا از جهان مرتفع شود.

معظم له در ادامه با اشاره به لزوم توسل و تضرع،  ضمن صدور اجازه مصرف سهم مبارک امام عليه السلام برای رفع حوائج نیازمندان به مومنان و خیران سفارش کردند در این برهه از زمان به یاری نیازمندان بشتابند.

آیت الله العظمی شیرازی دام ظله ضمن ابراز اميدواری بر رفع هرچه سریعتر این بلا، فرمودند: ان شاءالله مومنان از این امتحان سربلند بیرون می آیند و با صبر و تحمّل و دستگیری از محتاجان و مستمندان در نامه اعمال خود افتخار بزرگی را ثبت خواهند کرد.

مرجعیت شیعه در پایان برای بیماران شفای عاجل و برای درگذشتگان رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان آنان صبر و اجر مسئلت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.