Notice: Function is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /usr/local/nginx/html/site/ih1/wp-includes/functions.php on line 5831
۲۷ رجب سالروز مبعث پیامبر صلی الله علیه و آله – Imam Hussein TV
هدایا

۲۷ رجب سالروز مبعث پیامبر صلی الله علیه و آله

روز 27 رجب، مصادف است با سالروز مبعث گرامی حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله.

به گزارش شیعه ویوز، مسلمانان و به ویژه شیعیان در نقاط مختلف جهان، سال روز فرخنده مبعث پیامبر اسلام را عید گرفته و ضمن تبریک به یکدیگر، این روز را گرامی داشتند.

آن ها با برپایی مجالسی سراسر نور و شادی و با در نظر گرفتن نکات بهداشتی، برنامه های مذهبی-فرهنگی مختلفی را در گوشه و کنار جهان به اجرا در آوردند.

سال های گذشته شهر مقدس نجف شاهد حضور میلیونی شیعیان بود، اما با توجه به ممنوعیت آمد و شد بین شهرها و استان های عراق و نیز بسته بودن مرزهای این کشور با ایران و بسیاری دیگر از کشورها، تعداد زائران مانند سالهای گذشته نیست.

پزشکان اطلاع رسانی به موقع به مردم و بستن مرزهای عراق با کشورهای درگیر با کرونا را از دلایل تلفات پایین این کشور در مواجهه با این ویروس می دانند.

شایان ذکر است، حرم مطهر امیرالمومنین علی علیه السلام، مانند دیگر حرم های اهلبیت علیهم السلام در کشور عراق با رعایت نکات بهداشتی به روی زائران باز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.