Notice: Function is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /usr/local/nginx/html/site/ih1/wp-includes/functions.php on line 5831
قدردانی سازمان جهانی دیدبان حقوق شیعیان از متولیان عتبات عالیات در عراق – Imam Hussein TV
هدایا

قدردانی سازمان جهانی دیدبان حقوق شیعیان از متولیان عتبات عالیات در عراق

سازمان جهانی دیدبان حقوق شیعیان (شیعه رایتس واچ) با صدور بیانیه ای از متولیان عتبات عالیاتِ عراق قدردانی کرد.

به گزارش شیعه ویوز، در بخشی از این بیانیه آمده است: ما از تلاش های همه جانبه متولیان عتبات عالیات در عراق، به ویژه در شرایط بسیار سخت فعلی که عراق و جهان با آن روبروست کمال تشکر و قدردانی را داریم.

این بیانیه افزود: متولیان عتبات عالیات درهای حرم های مقدس را برای زائران باز نگاه داشته و اقدام به رفع نیازهای بهداشتی و پزشکی به منظور پیشگیری از شیوع و فراگیرشدن بیماری های واگیردار نمودند.

آنها همچنین عملیات ضدعفونی کردن این اماکن متبرک، یعنی آستان های ملکوتی امیرمؤمنان، امام حسین، حضرت ابالفضل العباس و امام کاظم و امام جواد علیهم السلام به کار گرفته اند.

شیعه رایتس واچ ادامه داد: ما از ارائه این خدمات که با تلاش فراوان به دست کادر فعال این اماکن صورت می گیرد و زمینه حضور زائران را بهتر و بیشتر فراهم می کند، نهایت قدردانی و تشکر را داریم.

سازمان جهانی دیدبان حقوق شیعیان (شیعه رایتس واچ)، همچنین برای دست اندرکاران این حرم های مقدس آرزوی موفقیت نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.