Notice: Function is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /usr/local/nginx/html/site/ih1/wp-includes/functions.php on line 5831
مسلمان آزاده: حکومت هند در قبال حفظ جان شهروندان خود مسئول است – Imam Hussein TV
هدایا

مسلمان آزاده: حکومت هند در قبال حفظ جان شهروندان خود مسئول است

در پی درگیری های خونینی که با انگیزه های مذهبی در شهر دهلی هندوستان رخ داده است، سازمان جهانی نفی خشونت (مسلمان آزاده) بیانیه‌ای صادر کرده است.

در این بیانیه که نسخه ای از آن به دست شیعه ویوز رسیده، آمده است: ما اتفاقات خشونت آمیز در شهر دهلی هند را که به دلایل مذهبی و دینی چهره نموده است بسیار اسفبار می دانیم.

مسلمان آزاده ادامه داد: مسئولیت قانونی و اخلاقی ناشی از این درگیری ها بر عهده حکومت هند می باشد و دولت این کشور باید بدون هیچ تبعیضی امنیت تمام شهروندان خود را تأمین و تضمین کند.

این بیانیه افزود: بنا بر داده ها و گزارش هایی که این سازمان به آنها دست یافته، درگیری هایی با اسلحه سرد در مناطق متعددی از شهر دهلی میان مسلمانان و هندوها رخ داده است.

این موضوع مصیبت ها و زیان های جانی و مالی فراوانی را در پی دارد و زیان ها و شکاف اجتماعی بزرگ ناشی از این درگیری ها جامعه هندوستان را تهدید می کند.

مسلمان آزاده، همچنین ملت هند را مخاطب قرار داده و از آنها خواست تا با آرامش و خویشتنداری فرصت را از کسانی که می کوشند به جنگ داخلی دامن زده و آتش جنگ را روشن کنند؛ بگیرند. همچنین حاکم گرداندن گفتمان و تفاهم برای برطرف کردن مشکلات را نباید نادیده گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.